Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

324
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
I Ns 325/22 2023-02-28
10:15
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 266/20 2023-02-27
09:50
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 341/22 2023-02-24
11:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja wideokonferencja
III RC 69/22 2023-02-15
11:50
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 293/22 2023-01-31
10:00
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I C 236/22 2023-01-31
14:30
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja wideokonferencja
I Co 205/19 2023-02-06
10:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał licytacja I
I Ns 29/21 2023-01-31
14:00
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Co 27/22 2023-02-02
14:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef licytacja I
III Nsm 19/23 2023-02-02
09:15
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 31/21 2023-02-15
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 549/22 2023-02-13
15:40
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 308/21 2023-02-09
11:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 11/22 2023-01-31
12:40
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 537/22 2023-02-06
15:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III Nsm 59/22 2023-02-09
09:15
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 465/22 2023-02-02
09:15
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RNs 99/22 2023-02-10
12:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 9/23 2023-02-20
09:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 494/22 2023-02-01
12:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 305/22 2023-02-09
10:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 419/22 2023-02-13
09:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III Nsm 209/22 2023-02-03
14:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 513/22 2023-02-09
10:00
6 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 258/20 2023-02-21
09:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 274/20 2023-02-23
11:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 8/22 2023-03-01
13:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 254/22 2023-02-28
08:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III RC 132/22 2023-02-15
09:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II W 588/22 2023-02-07
09:30
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 518/21 2023-02-02
11:00
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz odwołano termin rozprawy
II K 328/22 2023-02-02
10:15
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RC 123/22 2023-02-24
12:30
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III RC 64/22 2023-02-20
10:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 161/22 2023-03-01
11:45
- I Wydział Cywilny Todorski Michał odwołano termin rozprawy
II K 529/22 2023-02-01
08:45
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 259/22 2023-02-07
12:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I C 175/22 2023-02-07
11:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 272/22 2023-01-31
13:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 196/20 2023-02-27
10:40
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 229/22 2023-02-06
15:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 207/21 2023-02-13
13:55
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 566/22 2023-02-01
11:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Co 159/22 2023-02-14
13:15
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef licytacja II
II K 225/22 2023-02-09
13:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I C 146/22 2023-02-22
14:55
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 263/22 2023-02-21
09:30
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 531/22 2023-02-06
14:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 114/21 2023-02-20
11:40
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 269/22 2023-02-07
08:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 165/22 2023-01-31
09:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 152/20 2023-02-08
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 236/22 2023-02-21
11:40
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III RC 64/21 2023-02-03
08:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 550/22 2023-02-09
14:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I C 392/20 2023-02-07
11:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał ogłoszenie orzeczenia
III RNs 79/22 2023-02-15
10:45
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 452/22 2023-02-23
11:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 582/22 2023-02-15
13:15
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III Nkd 80/22 2023-02-09
11:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III RC 9/23 2023-02-22
11:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 232/22 2023-02-07
09:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 436/22 2023-02-07
11:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III RC 140/22 2023-02-27
13:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 543/22 2023-02-13
15:50
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 398/22 2023-02-21
10:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 559/22 2023-02-07
11:00
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RC 115/22 2023-02-08
09:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 18/21 2023-02-14
09:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 291/21 2023-02-14
10:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 38/20 2023-02-09
09:15
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 63/22 2023-02-01
14:10
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 106/22 2023-02-21
09:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 95/22 2023-02-01
15:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 443/22 2023-02-15
08:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II W 494/22 2023-01-31
11:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II Kp 162/22 2023-02-21
12:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 563/22 2023-02-23
08:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 274/22 2023-02-03
14:30
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja odwołano termin rozprawy
I Ns 136/21 2023-02-20
10:40
- I Wydział Cywilny Todorski Michał wideokonferencja
I Ns 188/21 2023-02-22
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 249/22 2023-02-27
12:15
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 298/19 2023-02-07
10:15
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 218/22 2023-02-24
13:40
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 608/22 2023-02-20
10:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 496/22 2023-02-23
14:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 547/22 2023-02-21
14:15
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I C 36/22 2023-02-08
10:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 576/22 2023-02-15
12:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 518/22 2023-02-02
09:45
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 306/20 2023-02-22
08:45
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 562/22 2023-02-01
09:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I C 164/22 2023-03-01
12:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 515/22 2023-02-22
14:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III RC 117/22 2023-02-08
10:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I C 287/21 2023-02-14
11:30
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 273/21 2023-02-28
09:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 73/21 2023-02-28
13:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef wideokonferencja
I C 168/22 2023-02-15
12:15
- I Wydział Cywilny Todorski Michał wideokonferencja
II K 557/22 2023-02-15
09:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 507/17 2023-02-21
08:50
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 549/22 2023-02-22
09:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 116/21 2023-02-08
11:15
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 1/22 2023-02-02
09:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 553/22 2023-02-09
13:15
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 296/22 2023-01-31
11:00
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III RC 84/22 2023-02-03
13:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 185/20 2023-02-01
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 478/22 2023-02-21
15:20
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 498/22 2023-01-31
15:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I C 169/21 2023-03-01
14:55
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 544/22 2023-02-15
10:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III RC 126/22 2023-02-09
13:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 565/22 2023-02-07
15:50
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II Kp 144/22 2023-01-31
11:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III Nsm 22/23 2023-02-02
10:40
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I C 157/22 2023-02-27
14:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał wideokonferencja
I Co 255/17 2023-02-21
14:30
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef licytacja I
II K 560/22 2023-02-21
12:40
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 189/22 2023-02-22
10:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III RC 137/22 2023-02-20
14:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 196/17 2023-02-01
11:20
- I Wydział Cywilny Todorski Michał wideokonferencja
II K 558/22 2023-02-13
15:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II W 538/22 2023-02-09
09:15
6 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 154/22 2023-01-31
15:15
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 168/22 2023-03-01
13:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III RC 4/23 2023-03-01
11:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III RC 7/23 2023-02-20
14:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Co 938/22 2023-02-15
10:45
- I Wydział Cywilny Todorski Michał licytacja I
III RC 1/23 2023-02-27
14:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 353/22 2023-02-03
11:40
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 314/22 2023-02-07
12:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 555/22 2023-02-22
12:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II W 337/22 2023-02-21
09:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 261/22 2023-02-21
12:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 58/21 2023-02-20
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 240/21 2023-02-20
13:40
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III Nsm 313/22 2023-02-10
11:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III RNs 109/22 2023-02-24
09:45
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II W 572/22 2023-02-07
08:45
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III Nsm 308/22 2023-02-10
09:45
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 395/22 2023-02-06
09:15
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III RNs 47/22 2023-02-20
11:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III RC 11/23 2023-02-22
12:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 23/21 2023-01-31
15:30
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 403/22 2023-02-14
13:30
2 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Co 1000/22 2023-02-27
14:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 71/22 2023-02-02
11:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef wideokonferencja
III Nsm 289/22 2023-02-24
15:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I Ns 68/22 2023-02-24
09:15
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 99/21 2023-02-20
12:55
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 3/23 2023-02-20
09:15
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II W 563/22 2023-02-15
11:15
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Co 290/20 2023-02-14
13:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef licytacja II
II W 525/22 2023-02-07
15:15
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 96/22 2023-02-10
09:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 361/22 2023-02-23
13:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III RNs 77/22 2023-02-27
09:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III RNs 98/22 2023-02-10
09:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III RNs 2/23 2023-02-22
09:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 538/22 2023-01-31
09:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 578/22 2023-02-02
15:00
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 95/22 2023-02-21
13:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 615/22 2023-02-14
13:45
2 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 177/22 2023-02-07
14:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Co 944/22 2023-02-15
11:45
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 122/22 2023-02-23
12:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef odwołano termin rozprawy
I Ns 303/22 2023-02-27
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 41/21 2023-02-01
12:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 185/22 2023-02-13
10:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III Nsm 71/22 2023-02-08
11:20
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II W 558/21 2023-02-21
08:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 245/21 2023-02-07
13:10
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 566/22 2023-02-07
11:45
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 306/22 2023-02-21
11:50
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 87/22 2023-02-24
14:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 540/22 2023-02-06
09:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 151/21 2023-02-01
14:40
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 184/21 2023-02-08
13:15
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 514/22 2023-02-28
13:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III RC 121/22 2023-02-03
11:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 131/22 2023-02-28
11:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 611/22 2023-02-20
11:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 454/21 2023-02-28
09:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 567/22 2023-02-13
10:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 532/22 2023-02-06
11:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 247/22 2023-03-01
10:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 562/22 2023-02-21
12:55
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 565/22 2023-02-28
10:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 219/22 2023-02-28
08:55
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III Nsm 245/22 2023-02-09
12:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 265/22 2023-01-31
13:30
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 357/22 2023-02-07
09:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II W 5/23 2023-02-20
14:45
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III Nkd 72/22 2023-02-10
08:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III RC 127/22 2023-02-20
12:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 414/22 2023-02-09
12:15
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III RNs 97/22 2023-02-10
15:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I Ns 265/20 2023-02-23
09:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III Nsm 23/23 2023-02-02
08:50
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III RC 129/22 2023-02-10
13:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III Nsm 312/22 2023-02-24
10:30
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 205/22 2023-01-31
09:00
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I C 92/21 2023-02-08
14:15
- I Wydział Cywilny Todorski Michał ogłoszenie orzeczenia
II W 599/22 2023-02-15
14:15
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III Nsm 325/22 2023-02-24
11:30
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II W 564/22 2023-02-01
10:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 344/22 2023-02-07
09:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef odwołano termin rozprawy
II K 551/22 2023-02-02
10:45
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Co 1217/22 2023-02-23
14:30
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef licytacja I
II K 534/22 2023-02-06
12:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 552/22 2023-02-02
13:00
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 519/22 2023-02-22
10:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III RC 12/23 2023-03-01
09:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 188/22 2023-02-13
11:10
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 276/22 2023-02-07
15:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja ogłoszenie orzeczenia
I Co 193/21 2023-02-23
14:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef licytacja I
I Ns 355/22 2023-02-28
11:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III RC 139/22 2023-02-22
09:50
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I C 171/22 2023-02-15
12:55
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 312/22 2023-01-31
12:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 303/22 2023-02-23
10:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I C 170/22 2023-03-01
14:15
- I Wydział Cywilny Todorski Michał wideokonferencja
III RC 8/23 2023-03-01
12:10
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 564/22 2023-02-15
15:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II W 631/22 2023-02-20
13:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III Nsm 21/23 2023-02-02
11:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 533/22 2023-02-28
14:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III RNs 108/22 2023-02-24
09:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III Nsm 9/23 2023-02-27
11:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 164/22 2023-02-27
15:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III Nsm 36/22 2023-02-09
10:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 266/22 2023-02-02
12:40
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 536/22 2023-02-06
13:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 210/22 2023-02-02
12:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 546/22 2023-02-09
14:15
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III RC 10/23 2023-02-15
12:40
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I C 182/22 2023-01-31
13:00
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 303/21 2023-02-22
10:45
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 197/22 2023-02-03
09:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 369/22 2023-02-22
10:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I C 542/19 2023-02-01
09:45
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 380/22 2023-02-20
08:45
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III RNs 93/22 2023-02-27
09:40
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 1/23 2023-02-28
10:40
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II W 580/22 2023-02-28
11:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Co 921/22 2023-01-31
12:15
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 141/22 2023-02-13
13:20
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 186/21 2023-02-06
15:20
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 100/22 2023-02-24
15:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 313/22 2023-01-31
13:30
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 7/21 2023-02-02
15:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef ogłoszenie orzeczenia
I C 236/21 2023-02-23
10:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 275/22 2023-02-07
14:30
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 86/22 2023-02-02
14:00
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I C 316/21 2023-02-27
13:10
- I Wydział Cywilny Todorski Michał odwołano termin rozprawy
I Ns 172/22 2023-02-24
12:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III RNs 62/22 2023-02-02
10:10
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I C 178/22 2023-02-02
09:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef wideokonferencja
I Ns 177/21 2023-02-06
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 6/23 2023-02-28
09:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II Kp 78/22 2023-02-07
10:20
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 113/17 2023-02-07
10:50
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 437/22 2023-02-23
15:15
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III RC 128/22 2023-02-27
12:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 351/22 2023-02-09
09:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III RNs 100/22 2023-02-10
12:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III RC 3/23 2023-03-01
10:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III RC 122/22 2023-02-03
09:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 410/20 2023-02-09
14:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 254/22 2023-02-21
11:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 297/20 2023-02-07
13:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 541/22 2023-02-02
08:40
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RC 101/22 2023-02-10
14:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 361/22 2023-02-09
11:30
6 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 548/22 2023-02-13
14:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil zmieniono termin rozprawy
I Ns 240/22 2023-02-20
15:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 258/18 2023-02-02
13:20
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 30/22 2023-02-01
13:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 624/22 2023-02-20
12:15
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II K 467/22 2023-02-02
12:00
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III Nsm 322/22 2023-02-08
12:10
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 183/21 2023-02-20
10:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 386/20 2023-02-14
10:45
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III Nsm 310/22 2023-02-10
10:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 495/22 2023-02-01
15:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
II W 270/22 2023-02-07
13:30
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 237/22 2023-03-01
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 270/22 2023-02-23
09:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II W 604/22 2023-02-07
14:50
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RC 6/23 2023-02-20
12:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II W 539/22 2023-02-28
12:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I C 94/22 2023-02-10
11:30
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 331/22 2023-02-09
13:30
6 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Ns 184/22 2023-02-13
11:40
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 561/22 2023-02-13
11:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III Nsm 320/22 2023-02-03
10:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 179/22 2023-02-02
10:20
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 423/22 2023-02-23
13:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 307/22 2023-01-31
12:30
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I C 135/21 2023-02-22
14:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał odwołano termin rozprawy
I Ns 24/22 2023-02-28
13:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 246/22 2023-03-01
09:45
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 252/20 2023-02-13
09:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 243/22 2023-02-09
08:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 95/18 2023-02-07
11:40
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 346/22 2023-02-28
11:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II Ko 31/22 2023-02-09
11:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III Nsm 328/22 2023-02-24
13:45
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 556/22 2023-02-13
13:00
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
III RC 135/22 2023-02-20
09:40
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 545/22 2023-02-02
14:45
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 334/21 2023-02-15
14:15
- I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 432/19 2023-02-10
09:00
4 II Wydział Karny Todorski Michał -
II K 105/21 2023-01-31
08:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 314/21 2023-02-03
11:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał ogłoszenie orzeczenia
II K 88/21 2023-02-09
15:00
2 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 295/20 2023-01-31
08:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I C 93/22 2023-01-31
08:45
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 344/22 2023-02-08
11:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I Co 661/22 2023-02-07
15:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 521/21 2023-02-08
15:30
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 291/22 2023-02-01
08:30
4 II Wydział Karny Racewicz Kamil -
I C 491/20 2023-02-08
14:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał ogłoszenie orzeczenia
do góry