Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

292
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
II W 579/23 2024-05-07
14:00
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RC 61/23 2024-04-25
10:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Co 1250/22 2024-04-16
13:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja licytacja II
II Kop 6/24 2024-05-06
11:50
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 10/24 2024-05-08
14:30
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 58/23 2024-04-16
13:45
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja ogłoszenie orzeczenia
II K 495/23 2024-04-23
10:40
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 338/23 2024-04-17
13:30
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 604/23 2024-04-16
14:00
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 520/23 2024-05-08
11:50
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 174/23 2024-05-10
12:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja odwołano termin rozprawy
I C 273/23 2024-04-16
09:45
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III RC 27/24 2024-04-18
10:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł odwołano termin
I Ns 196/23 2024-04-29
10:00
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III Nsm 77/24 2024-04-17
08:50
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 82/24 2024-04-26
15:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 353/23 2024-04-19
14:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 121/24 2024-05-10
15:20
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II W 566/23 2024-04-29
14:00
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Co 100/22 2024-04-16
13:50
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 119/24 2024-04-18
13:10
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I C 12/24 2024-04-26
15:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 25/24 2024-05-06
13:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II W 86/24 2024-05-09
13:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 278/23 2024-04-23
13:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III Nsm 58/24 2024-04-23
12:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III Nsm 295/23 2024-04-24
09:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 15/24 2024-04-25
12:15
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III Nkd 23/24 2024-04-16
08:45
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III RC 38/24 2024-05-07
12:10
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II W 129/24 2024-05-10
13:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 408/23 2024-05-07
14:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 127/24 2024-05-08
09:15
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II W 98/24 2024-04-16
11:25
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 5/23 2024-04-17
11:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III Nsm 2/24 2024-04-19
10:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 88/23 2024-04-16
14:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Co 945/22 2024-04-16
10:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja licytacja II
III Nsm 67/24 2024-04-25
08:40
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III Nsm 91/23 2024-04-26
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II Kp 20/24 2024-04-16
08:45
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II W 88/24 2024-04-16
09:20
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 349/23 2024-04-22
14:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 208/22 2024-04-29
11:30
- I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 190/23 2024-05-08
09:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III Nsm 56/24 2024-04-17
10:50
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 156/23 2024-05-09
10:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja oględziny
III Nkd 52/23 2024-04-23
14:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 21/24 2024-04-23
09:00
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 52/24 2024-05-07
14:40
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III Nsm 73/24 2024-04-17
09:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 350/23 2024-05-08
10:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 299/21 2024-04-15
15:30
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 224/23 2024-05-10
11:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 312/21 2024-04-23
10:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał oględziny
I Ns 328/23 2024-04-22
12:30
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 37/24 2024-04-16
12:55
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I C 142/23 2024-04-24
09:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 184/22 2024-05-06
14:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 29/24 2024-04-29
13:50
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II Ko 7/24 2024-04-23
10:10
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II Kp 24/24 2024-04-18
14:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 178/23 2024-05-07
09:00
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 42/22 2024-05-07
09:45
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III RNs 77/23 2024-04-16
10:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 54/24 2024-04-26
14:15
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III RC 18/23 2024-05-10
09:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 141/23 2024-04-16
09:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał oględziny
I Ns 281/23 2024-04-19
11:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 457/23 2024-05-07
13:00
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 105/24 2024-05-09
10:15
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 355/23 2024-04-24
13:10
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 86/24 2024-04-23
10:15
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 116/24 2024-05-07
14:25
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 1/24 2024-05-06
12:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 117/24 2024-05-10
15:10
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III RC 140/23 2024-04-23
10:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 17/24 2024-05-06
15:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 209/21 2024-04-24
14:10
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 56/24 2024-04-18
09:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 48/24 2024-05-06
13:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 246/23 2024-05-06
09:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II Kp 41/24 2024-04-22
10:00
- II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 81/24 2024-04-26
10:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III Nsm 166/23 2024-05-10
12:30
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I Ns 295/23 2024-04-18
09:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II Kp 31/24 2024-05-07
13:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 140/23 2024-04-19
12:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 138/24 2024-05-09
11:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 363/22 2024-04-19
14:20
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 122/24 2024-05-09
09:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 117/24 2024-04-18
13:45
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Co 1239/22 2024-04-16
11:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja licytacja II
III RC 125/23 2024-04-26
08:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I Ns 36/24 2024-04-25
09:50
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II W 128/24 2024-05-10
12:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 207/23 2024-05-06
10:20
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 260/23 2024-04-22
10:20
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II Kp 38/24 2024-04-29
14:45
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 125/19 2024-04-25
13:00
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III Nsm 305/23 2024-04-19
08:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 72/24 2024-04-16
10:00
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 30/24 2024-05-08
10:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 308/21 2024-05-07
12:00
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef wideokonferencja
III RC 21/24 2024-05-07
13:40
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III Nkd 33/24 2024-04-16
11:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 111/24 2024-05-10
15:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 254/22 2024-04-30
09:00
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III Nsm 55/24 2024-04-17
13:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III Nsm 4/24 2024-04-26
13:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III RC 89/23 2024-04-26
09:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II Kp 33/24 2024-04-29
08:45
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RC 1/24 2024-04-16
12:20
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II W 130/24 2024-05-07
10:20
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I C 130/23 2024-04-15
09:45
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 89/24 2024-04-29
09:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 103/24 2024-04-29
12:45
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 315/23 2024-05-07
12:00
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 76/23 2024-04-19
09:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 475/23 2024-04-23
11:45
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 72/24 2024-04-23
12:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 63/24 2024-05-10
11:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 341/23 2024-04-17
15:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 50/24 2024-05-10
09:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja odwołano termin rozprawy
I C 258/23 2024-04-15
09:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III Nsm 62/24 2024-04-23
12:10
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 20/22 2024-05-10
09:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III RC 26/24 2024-04-24
10:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I C 281/23 2024-05-08
13:50
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 515/23 2024-04-18
15:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III Alk 12/22 2024-04-24
08:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 79/24 2024-05-07
12:00
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 344/23 2024-04-26
10:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 40/24 2024-04-18
12:10
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Co 124/24 2024-04-19
14:25
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja odwołano termin rozprawy
II Kp 26/24 2024-04-25
14:50
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 5/24 2024-05-10
15:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 66/24 2024-04-23
09:15
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RC 2/24 2024-04-19
09:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I Ns 242/23 2024-04-26
11:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 179/21 2024-04-25
12:00
- I Wydział Cywilny Todorski Michał ogłoszenie orzeczenia
I C 155/23 2024-05-07
09:00
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 218/23 2024-04-29
09:15
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II W 87/24 2024-04-18
09:15
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I C 74/23 2024-05-07
14:00
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 355/23 2024-04-16
09:00
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 121/24 2024-05-06
10:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III RC 8/24 2024-04-19
14:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I Ns 12/23 2024-04-15
13:50
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 4/23 2024-04-30
11:30
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 210/23 2024-04-23
14:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I C 40/24 2024-05-10
10:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 351/23 2024-04-15
14:50
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I C 14/24 2024-05-10
14:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II Kp 34/24 2024-05-07
08:45
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 19/24 2024-04-22
09:00
6 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 94/24 2024-04-26
15:15
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 237/20 2024-04-25
10:30
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
III RC 32/24 2024-05-07
10:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I C 290/23 2024-04-26
13:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 34/24 2024-04-16
12:10
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 45/24 2024-05-08
12:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III RC 29/24 2024-05-07
11:20
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 51/24 2024-05-07
10:45
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 247/22 2024-05-07
09:30
- I Wydział Cywilny Todorski Michał oględziny
I Ns 231/23 2024-05-09
11:00
- I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja oględziny
II K 90/24 2024-04-26
12:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 91/24 2024-05-08
11:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 27/24 2024-05-08
15:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 110/24 2024-04-23
14:00
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III Nsm 72/24 2024-04-16
09:50
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I C 277/23 2024-05-06
10:20
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał odwołano termin rozprawy
II K 39/24 2024-04-22
14:00
6 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II W 141/24 2024-05-09
10:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III RC 37/24 2024-05-07
09:15
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 98/24 2024-04-29
13:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 123/22 2024-04-24
14:40
2 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 62/23 2024-05-08
11:30
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II Kop 7/24 2024-05-07
15:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III Nsm 24/24 2024-04-19
15:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II W 109/24 2024-04-16
14:40
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II W 106/24 2024-05-06
09:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 23/21 2024-04-22
11:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Co 674/23 2024-04-16
12:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja licytacja I
I Ns 336/23 2024-04-17
12:30
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 38/24 2024-04-22
15:00
6 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 245/23 2024-04-15
12:10
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał odwołano termin rozprawy
II W 94/24 2024-04-16
09:55
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 303/23 2024-04-23
12:20
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 168/23 2024-04-25
09:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 104/24 2024-05-07
14:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 92/24 2024-04-25
15:10
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 102/24 2024-05-06
11:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III Nsm 69/24 2024-04-16
09:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
III Nsm 59/24 2024-04-17
10:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 343/23 2024-04-17
14:30
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
I Ns 360/23 2024-04-22
15:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III Nkd 25/23 2024-05-10
11:30
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 284/23 2024-04-15
13:40
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał ogłoszenie orzeczenia
I C 252/23 2024-04-23
14:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I C 24/24 2024-04-30
09:45
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef wideokonferencja
III RNs 18/24 2024-05-10
15:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I Ns 330/23 2024-04-17
09:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał wideokonferencja
II Kp 172/23 2024-05-09
09:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 482/23 2024-05-10
08:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II W 495/23 2024-05-07
10:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 76/24 2024-05-07
09:15
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II W 567/23 2024-05-07
11:45
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III Nkd 34/24 2024-04-16
11:35
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 499/23 2024-04-18
14:30
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I C 29/23 2024-04-24
12:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał wideokonferencja
II K 398/22 2024-04-23
12:00
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Co 112/23 2024-04-16
11:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja licytacja I
I Ns 156/20 2024-05-06
11:40
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
III Nsm 140/23 2024-04-23
11:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 2/24 2024-05-06
12:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I C 101/23 2024-04-24
14:00
2 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 49/24 2024-04-25
15:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 58/24 2024-04-18
10:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II W 90/24 2024-04-26
13:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III Nsm 23/24 2024-04-19
11:45
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
III RC 4/24 2024-04-19
13:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 120/24 2024-05-10
15:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I C 148/23 2024-04-26
09:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 10/24 2024-04-18
11:40
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 95/24 2024-04-23
14:50
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 122/24 2024-05-07
14:45
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 148/21 2024-04-23
14:30
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II Kp 35/24 2024-05-07
15:15
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 108/24 2024-05-09
12:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Co 854/22 2024-04-16
13:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja licytacja II
I Ns 42/23 2024-04-18
12:55
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja ogłoszenie orzeczenia
II K 506/23 2024-05-06
14:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III Nsm 302/23 2024-04-17
11:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 14/24 2024-04-19
10:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 38/24 2024-04-25
13:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 435/23 2024-05-08
15:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
III RNs 122/23 2024-04-23
09:15
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II W 142/24 2024-05-07
11:10
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 97/24 2024-04-23
15:45
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 433/23 2024-04-16
09:30
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
III Nsm 64/24 2024-04-23
13:40
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 286/21 2024-04-30
09:45
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef odwołano termin rozprawy
III Nsm 57/24 2024-05-08
12:00
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
II K 462/23 2024-04-25
14:30
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 197/23 2024-04-18
10:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 112/24 2024-05-06
10:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 93/24 2024-04-26
12:15
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I C 269/23 2024-05-07
11:00
2 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
III RNs 28/24 2024-04-17
12:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir odwołano termin
I Ns 218/23 2024-04-24
09:00
2 I Wydział Cywilny Cejmer Józef oględziny
III RC 35/24 2024-05-10
08:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Onisko Sławomir -
I Ns 33/24 2024-04-30
10:50
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
II K 106/24 2024-04-29
15:10
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III Nsm 51/24 2024-05-10
14:00
3 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 47/24 2024-04-23
12:00
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 88/24 2024-04-26
12:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II Kp 22/24 2024-04-23
08:45
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 94/24 2024-05-10
14:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I C 279/22 2024-04-19
12:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
I Ns 221/23 2024-04-22
13:20
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał wideokonferencja
III RC 82/23 2024-04-26
11:30
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
II K 69/24 2024-04-16
12:30
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 91/24 2024-04-19
08:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 473/23 2024-05-07
09:00
4 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II W 107/24 2024-04-16
13:30
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
II K 522/23 2024-04-29
14:50
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II W 64/24 2024-04-23
09:40
4 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 339/22 2024-04-26
13:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II W 74/24 2024-04-26
08:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 75/24 2024-04-16
13:15
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I C 239/23 2024-05-10
12:30
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 80/24 2024-04-16
11:45
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 83/24 2024-04-16
11:00
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 82/22 2024-04-29
11:20
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
I Ns 90/23 2024-04-23
09:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II K 84/24 2024-04-19
09:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
II K 389/23 2024-04-19
12:30
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Co 820/22 2024-04-16
10:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja licytacja I
II K 109/24 2024-04-29
15:25
6 II Wydział Karny Wysokiński Mariusz -
III RC 3/24 2024-04-26
14:15
2 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jurkiewicz Paweł -
I C 251/23 2024-05-08
12:10
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II W 105/24 2024-05-06
08:45
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I C 5/23 2024-05-10
13:00
1 I Wydział Cywilny Strus Joanna Alicja -
II Kp 25/24 2024-04-23
11:30
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
I Ns 309/23 2024-05-10
09:00
2 I Wydział Cywilny Cejmer Józef oględziny
I C 111/23 2024-04-22
09:00
1 I Wydział Cywilny Todorski Michał -
II K 74/24 2024-04-16
10:30
6 II Wydział Karny Jurkiewicz Paweł -
II K 375/23 2024-04-15
09:00
4 II Wydział Karny Skwarek Kamil -
I Ns 340/23 2024-04-25
09:00
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I Ns 379/17 2024-05-10
13:30
2 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
I C 30/24 2024-05-07
11:15
1 I Wydział Cywilny Cejmer Józef -
do góry